APC w oparciu o doświadczenie w branży, rozpoznanie potrzeb Klientów, wykorzystując znajomość światowych trendów rynkowych, w najbardziej efektywny i innowacyjny sposób zaspakaja potrzeby swoich Klientów, pod względem jakości, adekwatności i kompleksowości oferowanego asortymentu, a poprzez ciągłą dbałość o zadowolenie swoich Klientów, oferując Im najlepszą możliwą obsługę i wsparcie szkoleniowo-doradcze, kreuje tym samym wartość dodaną dla Klientów i staje się dla Nich Partnerem ,,pierwszego wyboru’’. Zadowolenie i lojalność Klientów gwarantuje stały wzrost przychodów z działalności, co przy ciągłym dążeniu do optymalizacji procesów wewnątrzfirmowych, utrzymywaniu zrównoważonego rozwoju przy zachowaniu stabilności finansowej, zapewnia maksymalizację zwrotu z kapitału zainwestowanego przez Właścicieli a Pracownikom najlepsze miejsce i warunki pracy..
Dynamiczny rozwój Spółki APC – BACK EUROP POLSKA jest możliwy dzięki skutecznemu współdziałaniu Członków Grupy oraz kilkudziesięciu dostawców, którzy pozytywnie oceniają naszą działalność.
Od 2007 roku APC- BACK EUROP POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. reprezentuje Polskę w ramach struktur Back Europ International (gdzie posiada udziały). Pozwala to na działania zgodne z globalnymi trendami.
Hurtownie należące do naszej Grupy posiadają kompleksową ofertę produktów, spełniającą oczekiwania i gusty każdego klienta. Dzięki owocnej współpracy z dostawcami, Członkowie Grupy swoją ofertę budują w oparciu o najnowsze trendy i technologie z branży piekarsko-cukierniczej.
Ambicją naszej firmy jest to, aby środowisko branżowe: piekarze, cukiernicy, producenci lodów jak też nasi dostawcy, postrzegali Spółkę jako rzetelną i profesjonalną organizację, potrafiącą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagającego rynku: po jednej stronie – Klienta i po drugiej – Dostawcy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych hurtowni.

apc_aranz_07941_450

Partnerzy APC:

apcagrabsmgglobal
motylpiekarzsojanextajfunziarnex