Witamy w APC

APC – BACK EUROP POLSKA to grupa polskich hurtowni specjalizujących się w zaopatrywaniu cukierni, piekarni i lodziarni w artykuły do produkcji. Nasza Spółka powstała w 1999 roku w Opolu zapraszając do współpracy najbardziej uznane firmy obsługujące ten segment rynku rzemieślniczego.
Obecnie w ramach grupy APC – BACK EUROP POLSKA działa 8 hurtowni, które wraz ze swoimi oddziałami tworzą sieć 20 ośrodków zaopatrzenia firm z branży piekarsko-cukierniczej na terenie całej Polski.

APC w oparciu o doświadczenie w branży, rozpoznanie potrzeb Klientów, wykorzystując znajomość światowych trendów rynkowych, w najbardziej efektywny i innowacyjny sposób zaspakaja potrzeby swoich Klientów, pod względem jakości, adekwatności i kompleksowości oferowanego asortymentu, a poprzez ciągłą dbałość o zadowolenie swoich Klientów, oferując Im najlepszą możliwą obsługę i wsparcie szkoleniowo-doradcze, kreuje tym samym wartość dodaną dla Klientów i staje się dla Nich Partnerem ,,pierwszego wyboru’’. Zadowolenie i lojalność Klientów gwarantuje stały wzrost przychodów z działalności, co przy ciągłym dążeniu do optymalizacji procesów wewnątrzfirmowych, utrzymywaniu zrównoważonego rozwoju przy zachowaniu stabilności finansowej, zapewnia maksymalizację zwrotu z kapitału zainwestowanego przez Właścicieli a Pracownikom najlepsze miejsce i warunki pracy.
Dynamiczny rozwój Spółki APC – BACK EUROP POLSKA jest możliwy dzięki skutecznemu współdziałaniu Członków Grupy oraz kilkudziesięciu dostawców, którzy pozytywnie oceniają naszą działalność. Od 2007 roku APC – BACK EUROP POLSKA reprezentuje Polskę w ramach struktur Back Europ International (gdzie stanowi część grupy). Pozwala to na działania zgodne z globalnymi trendami. Hurtownie należące do naszej Grupy posiadają kompleksową ofertę produktów, spełniającą oczekiwania i gusty każdego klienta. Dzięki owocnej współpracy z dostawcami, Członkowie Grupy swoją ofertę budują w oparciu o najnowsze trendy i technologie z branży piekarsko-cukierniczej.
Ambicją naszej firmy jest to, aby środowisko branżowe: piekarze, cukiernicy, producenci lodów jak też nasi dostawcy, postrzegali Spółkę jako rzetelną i profesjonalną organizację, potrafiącą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagającego rynku: po jednej stronie – Klienta i po drugiej – Dostawcy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych hurtowni.

Na tej liście naszych partnerów znajdują się:

  • APC AGRA – Opole, Wrocław i Częstochowa,
  • BMSG – Pawlikowice k/ Wieliczki, Tarnów i Będzin,
  • GLOBAL – Łódź,
  • MOTYL – Bystrzejowice k/Lublina,
  • PIEKARZ – Poznań,
  • SOJANEX – Szczecin,
  • TAJFUN – Rzeszów, Frysztak i Sanok,
  • ZIARNEX – Warszawa, Radzymin, Bydgoszcz, Białystok, Płock, Siedlce, Suwałki i Elbląg

Partnerzy APC:

apcagrabsmgglobalmotylpiekarzsojanextajfunziarnex